Як почистити стільці з тканини – Мій Диван. Фото, статті

Як почистити стільці з тканини

Нині складно уявити життя без використання різноманітних меблів. Вона є не тільки обов’язковим елементом у житлових приміщеннях, але також активно застосовується в офісах та промислових підприємствах. Одним з найбільш поширених і використовуваних предметів меблів є стілець, асортимент моделей яких представлений зараз на ринку, вражає.

Як почистити стільці з тканини

Стільці, як і будь-які інші вироби, в процесі експлуатації піддаються впливу різних факторів, що призводить до їх забруднення. Особливо це актуально для стільців, що мають м’яку оббивку з тканини або іншого типу матеріалу.

Тому у власників таких меблів нерідко виникає питання, як почистити стільці з тканини, щоб ефективно видалити забруднення, не пошкодивши при цьому оббивку.

Для цих цілей існує досить велика кількість способів, кожен з яких має свої особливості та переваги та використовується для конкретного типу матеріалу.

Який вибрати спосіб, щоб почистити стільці з тканини?

Який вибрати спосіб, щоб почистити стільці з тканини

Перш ніж приступити до чищення даного предмета меблів, необхідно звернути увагу на деякі його параметри, щоб підібрати найбільш підходящий спосіб, який не призведе до їх псування.

  • В першу чергу необхідно визначити тип матеріалу, з якого виконана оббивка, так як різні види тканини мають свої певні характеристики, що мають велике значення при виборі найбільш відповідного способу, щоб почистити м’які стільці в домашніх умовах. Найчастіше відповідна інформація вказується на спеціальній етикетці, розташованій під сидінням.
  • Важливе значення має і матеріал каркаса, який, на відміну таких виробів, як, наприклад, дивани чи крісла, завжди залишається на виду. Тому його пошкодження при проведенні очищення може зіпсувати зовнішній вигляд випорожнення і призвести до неможливості його подальшої експлуатації. Тому, щоб почистити стільці із тканини, варто обов’язково уточнити цю деталь.

У будь-яких стільцях, що мають м’яку оббивку, є спеціальний наповнювач. Однак, матеріал, з якого він вироблений, грає не таку важливу роль, так як у будь-якому випадку при намоканні в ньому може утворитися цвіль і бактерії. Так що при виконанні чищення варто уникати надмірного перезволоження оббивки.

Як ефективно почистити стільці з тканини – Мій диван. Фото, статті

 

Як почистити стільці з тканини ефективно: загальні рекомендації

При самостійному здійсненні чищення оббивки та застосуванні неправильної технології, яка використовується для того, щоб почистити стільці з тканини, всі заходи можуть призвести лише до погіршення стану меблів. Тому, який би не був обраний спосіб, варто дотримуватися певних рекомендацій та порад.

  1. Перед початком виконання робіт необхідно захистити не тільки каркас виробу, але й поверхню підлоги, на якій він розташований. Для цих цілей можуть бути використані клейонка, газети або папір, а також малярський скотч. Це дозволить суттєво спростити процес збирання, а також захистить каркас від пошкоджень через вплив води або застосовуваних засобів для чищення.
  2. Коли виникає питання, як почистити стільці з тканини в домашніх умовах, необхідно перевірити вибрані засоби, оскільки неможливо повністю передбачити, як поведеться матеріал при контакті з складами, що чистять. Зробити таку перевірку найкраще на невеликій непомітній ділянці тканини і найкраще заздалегідь, щоб повною мірою переконатися у безпеці використовуваних речовин.
  3. Щоб почистити оббивку стільців у домашніх умовах, не рекомендується застосовувати надмірні зусилля та терти забруднену ділянку. Це може призвести до пошкодження тканини, порушивши цілісність її волокон або відбившись на фарбуючих пігментах. Правильно підібраний засіб для чищення повинен мати необхідну ефективність для видалення забруднень без застосування додаткових зусиль.
  4. При вирішенні питання, як почистити світлі стільці, необхідно обробляти відразу всю поверхню сидіння або спинки стільця. В іншому випадку, не виключена поява ділянок, що відрізняються за кольором або відтінком. Також необхідно спочатку прибрати забруднення і видалити зайвий пил за допомогою щітки, щоб запобігти його проникненню в глибину тканини.
  5. Незалежно від того, який засіб для чищення застосовується для того, щоб почистити оббивку стільців в домашніх умовах, варто повністю вимивати його з оббивки. Після очищення обов’язково помістіть виріб у таке місце, де буде забезпечено умови для швидкого висихання.

Як почистити стільці з тканини: основні способи

Як почистити стільці з тканини: основні способи

Для швидкого видалення різних видів забруднень, найбільшу ефективність мають досить прості і доступні склади. Так, дуже добре справляється із плямами на оббивці звичайний мильний розчин. Для цих цілей найкраще використовувати саме господарське мило, яке варто в невеликій кількості натерти та розчинити у воді. При обробці рекомендується якнайчастіше прополіскувати губку як під час нанесення складу, так і при його змиванні.

Дуже ефективно підходить для виведення плям солона вода, яка добре справляється з пилом та освіжає колір тканини. Для приготування засобу слід розчинити в літрі води одну столову ложку солі. Після чого змочити у такій воді марлю, закріпити її на щітці пилососа та обробити оббивку. Головне при цьому досить добре віджимати марлю, щоб унеможливити псування не тільки стільця, а й пилососа.

Коли виникає питання, як почистити світлі стільці, можна вдатися до спеціальних засобів. Це можуть бути порошки, піна чи шампуні, призначені для меблевої продукції. Застосовувати їх слід виключно відповідно до інструкції. Такі засоби мають певний склад, розроблений для цієї мети, тому вони є максимально безпечними для обробки предметів меблів.

У випадку, якщо можливість провести очищення самостійно в домашніх умовах відсутня, або якщо така обробка не принесла необхідних результатів, варто звернутися за допомогою до фахівців для виконання хімчистки стільців. Так, на сайті компанії «Мій Диван» можна замовити послуги з очищення оббивки стільців від різних видів забруднень.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.