Килим в сучасному інтер’єрі може виступати і покриттям для підлоги, і покривалом, і декоративним елементом, що розділяє кімнату на зони. Але господиня не встигає встежити – і виріб вже потребує чищення чи миття. Звичайний пилосос не справляється і тоді стає питання про те, як почистити килим Ванішем швидко та ефективно.
Даний засіб подобається споживачем за високу якість та помірну вартість. Але для того, щоб зробити прибирання виробу, необхідно грамотно вибрати мийний засіб і точно знати, як його використовувати!
Як почистити килим Ванішем
Почистити килим Ваніш в домашніх умовах цілком реально, потрібно тільки вибрати засіб правильно. Компанія Reckitt Benckiser випускає свій продукт з 1972 року та постійно розширює лінійку. Сьогодні це:
-
Спрей-виведення плям.
-
Активна піна.
-
Шампунь для чищення вручну (також є антибактеріальний варіант).
-
Порошок для сухого чищення.
-
Засіб для миючих пилососів.
Кожен з 5 Ваніш для килимів покликаний впоратися з тим чи іншим завданням. Загальну інструкцію виробник надає на етикетці, але варто знати і тонкощі.
Класичні поради при чищенні килимів, або увага на…
Чи є секрети в процесі того, як почистити килим Ванішем дома без клопоту? Є поради, які допоможуть зробити все правильно і збережуть привабливість і функціональні властивості килима надовго.
Варто:
-
використовувати пилосос до початку вологого чищення;
-
Спробувати засіб на маленькому шматочку килима, щоб переконатися в тому, що виріб не линяє, ворс не лізе і тд;
-
не перезволожувати килим, особливо з натуральних матеріалів. Його сушка буде проблематичною;
-
провітрювати приміщення під час роботи з Vanish;
-
зберігати миючий засіб відповідно до температурного режиму, вказаного на упаковці.
Знаючи нюанси та тонкощі, легко провести чищення килимів Ванішем вдома!
Коротко про застосування різного Ваніша
Отже, хімчистка килимів Vanish – справа проста, але трудомістка. Достатньо знати, наприклад, що активна піна та спрей застосовуються в основному для очищення виробу від плям.
Вони служать спеціальною “швидкою допомогою” тоді, коли на килим пролили рідину або трапився ще якийсь форс-мажор. Декілька хвилин – і килим сяє як новий.
Порошок для сухого прибирання досить рівномірно нанести на злегка вологий килим і почекати 20-30 хвилин. Засіб “підніме” забруднення – сміття, пил – на поверхню, звідки їх легко буде прибрати звичайним пилососом.
У висновку про те, як почистити килим Ванішем
За допомогою шампуню почистити килим Ванішем будинку також не важко. Важливо розвести засіб у правильній пропорції, збити в піну та нанести на полотно. Після цього достатньо лише пропилососити.
Але якщо ви заплуталися в засобах, у вас натуральні килими і немає ні сил, ні часу на генеральне прибирання – професійні клінери пропонують хімчистку килимів у Києві оперативно та недорого. Достатньо лише зателефонувати в компанію “Мой Диван“!