Про компанію

Услуги химчистки:

Про компанію «Мой диван»

Компанія «Мій диван» має спрямовану спеціалізацію на хімчистці м’яких меблів та хімчистці килимових покриттів, а також на миття вікон, миття вітражів та миття лоджії!

Наші працівники мають багаторічний досвід. Це фахівці своєї справи, які вміють працювати з хімією, повністю знають структури тканин, щоб уникнути пошкоджень під час хімчистки м’яких меблів.

Це дуже важливий аспект, тому що потрібно домогтися не тільки чистої поверхні, але і так, щоб наші меблі якомога довше залишалися в експлуатації.

Наша компанія не стоїть на місці, а розвивається в напрямку хімчистки м’яких меблів. Стежить за ринком, постійно їздить на конференції та семінари з чищення меблів та килимових покриттів, йде постійне навчання персоналу.

Наша компанія проводить хімчистку в офісах, квартирах, котеджах, ТРЦ, ресторанів, магазинів та інших об’єктах. Наша компанія проводить постійні акції для наших клієнтів.

Для нас дуже важливо, щоб клієнт залишився задоволеним нашою роботою. Весь персонал злагоджується з професіоналів своєї справи, чуйні та відповідальні до своєї роботи.

За час роботи, наші клієнт залишалися задоволеними нашими послугами і багато з них стали нашими постійними клієнтами, для таких клієнтів працює система лояльності. За час роботи є багато клієнтів, які довіряють нам як родичам!

Для деяких постійних клієнтів ми можемо виконати хімчистку під час відсутності клієнта вдома, щоб не займати його час, заснований на довірі, напрацьованій роками.

За весь час роботи не один клієнт ще не скаржився, а деякі стали нам друзями.

Про компанію - Мой Диван

Як замовити хімчистку в нашій компанії від «А» до «Я»:

Ви можете зателефонувати нам на будь-який номер, який Ви бачите в наших контактах, або оформити заявку через зворотний зв’язок.

Після того як Ви залишили заявку з Вами, обов’язково зв’яжеться наш менеджер! Коли Ви набрали номер з Вами, зв’язується наш менеджер і ви залишаєте йому замовлення.

При замовленні ви погоджуєте обсяг роботи, до якого часу і в який день Вам було б зручно замовити хімчистку м’яких меблів або замовити хімчистку килимових покриттів. Далі менеджер каже Вам приблизну суму робіт, що виконуються.

Ви залишаєте свої контактні дані (телефон, місце проживання), після цього менеджер передає всі координати і час на який замовлена ​​хімчистка. З Вами в день замовлення зв’язуватиметься попередньо працівник нашої клінінгової компанії і ще раз підтверджує, що ви його чекатимете на об’єкті.

Після цього приїжджає наш співробітник. На місці Ви показуєте що потрібно йому почистити, можливо, ваші побажання (антиалергенна хімчистка, хімчистка із приємним запахом, хімчистка проти сечі та інші).

Надаєте нашому співробітнику доступ до ванної кімнати, після чого починається робота. Після закінчення Ви приймаєте роботу, після схвалення розплачуєтеся зі співробітником. На цьому процедура закінчується.

Замовлення хімчистки за етапами: Дзвінок ➔ Опис забрудненості (що чистити) ➔ Час і день, коли вам зручно це зробити ➔ Залишаємо контакти ➔ Приїзд працівника ➔ Чищення меблів ➔ Оплата за послугу

Наші переваги

Європейський рівень обслуговування

Елітарність послуг

Кваліфіковані спеціалісти

Високоякісні засоби

Доступні ціни

Найкоротши терміни виконання робіт

Технологічне та сучасне обладнання

50% ЗНИЖКИ НА ВСІ ВИДИ ПОСЛУГ

Замовляйте, акція закінчиться через:

День
Час
Мин
Сек

Замовляйте хімчистку за телефонами:

Або скористайтесь формою зворотного зв'язку